Užsisukę rutinoje mes dažnai pamirštame apie kūno judėjimo naudą ir sveikatą, ypač jei vis dar jaučiamės gerai. Dauguma iš mūsų per mažai kreipiame dėmesio į sveiką gyvenseną, per mažai judame, mankštinamės, dėl to mūsų kūnai sensta greičiau, nei turėtų.

Nugaros masažo metu pagreitinamas kraujo priplūdimas į odą, gilesnius audinius ir vidaus organus, tokiu būdu pagerinamas jų maitinimas reikalingomis maisto medžiagomis ir prisotinimas deguonimi, taip pat paspartinami iš stuburo išeinančių ir į jį ateinančių nervinių ląstelių signalų impulsai. Po masažo sumažėja skausmai, raumenų įtampa, padidėja judesių amplitudė, atlaisvinamos poodinės sąaugos, paspartėja organizmo medžiagų apykaita, pagerėja raiščių, sausgyslių elastingumas bei raumenų tonusas. Po masažo jaučiamas ne tik malonus atsipalaidavimas bet ir geresnė nuotaika, energijos antplūdis.

Inovatyvios dermatologijos centre nugaros masažas atliekamas patyrusios masažo specialistės Jolantos Grigaliūnienės neskirstant į atskiras zonas. Glostymo, trynimo, maigymo ir vibraciniais judesiais, akcentuojant labiau problemines vietas, bus masažuojami sėdmenys, juosmuo, priestuburinės zonos, pečių juosta ir kaklas.

Masažo trukmė 45 min.

Pasirūpinkite savo nugara ir sveikata! Padovanokite sau ar artimam masažų kursą ir nugara atsidėkos Jums ilgiau tarnaudama ☺

Masažo meistrė – Jolanta Grigaliūnienė