Prieš prasidedant rudens – žiemos periodui kviečiame Jus sustiprinti organizmo atsparumą, atsipalaiduoti bei sulieknėti mėgaujantis procedūra!

Šį kartą kviečiame išbandyti naują 80 min. trukmės procedūrą – kūno įvyniojimą su žaliąja arbata, po kurio atliekamas intensyvus masažas.

Žalioji arbata jau nuo seno vertinama savo nauda sielai ir sveikatai. Jos sudėtyje esantys polifenoliai, flavanoidai, vitaminai C ir E gerina savijautą, tonizuoja ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Sudėtyje esantis teaninas pasižymi lipolitiniu efektu, pagerina toksinų pasišalinimą iš audinių.

Procedūros metu kūnas ištepamas mikronizuotų žaliosios arbatos lapelių mase ir įvyniojamas į plėvelę. Taip pat yra naudojama šildanti antklodė, kuri dar labiau sustiprina žaliosios arbatos poveikį. Mikronizuoti žaliosios arbatos lapeliai pasižymi liekninančiu ir detoksikuojančiu poveikiu, o šildomasis efektas gerina savijautą bei mažina stresą.

Visą rugsėjį, perkant

  • 3 procedūras – taikoma 15 proc. nuolaida;

  • 6 procedūras –> 20 proc. nuolaida.

Po dušo atliekamas intensyvus tonizuojantis, kraujotaką gerinantis ir medžiagų apykaitą aktyvinantis viso kūno arba probleminių vietų masažas. Masažuotoja, atsižvelgdama į Jūsų problemines vietas individualiai parinks tinkamiausias masažui naudojamas priemones.

Po procedūros rekomenduojama išgerti žolelių arbatos.

Procedūros trukmė – 80 min.

Rekomenduojamasi 6 procedūrų kursas. Siekiant intensyvaus imunitetą stiprinančio poveikio, procedūrą rekomenduojame atlikti du kartus per savaitę.

Procedūra netinka besilaukiančioms, sergantiems širdies ir kraujagyslių sistemos ar ūmios fazės uždegiminėmis ligomis.

Kaina: 60 Eur