Vasaros Top‘as! Net dvi kaukės procedūros metu!

Hialurono rūgštis – tai natūrali mūsų odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko drėgmę odoje, sujungdama ir išlaikydama vandens molekules. Jaunystėje veido odoje gausu hialurono rūgšties, todėl Oda atrodo stangri ir lygi, pilna gyvybės, elastinga, be raukšlių. Tačiau su amžiumi jos netenkame. Oda dehidratuoja ir esant sausam, karštam ar kondicionuojamam orui, ją stipriai pažeidžia saulės ar kiti UV spinduliai, alina netinkama kosmetinė priežiūra, prasta mityba. Padidėjusį vandens išgaravimą iš odos taip pat gali lemti ir ligos, apsauginių odos funkcijų pažeidimai, stresas, užterštumas ir kiti faktoriai.

Netekusi drėgmės oda greičiau sensta, tampa šiurkšti, išryškėja raukšlės, gali padidėti jautrumas, jaučiamas nemalonus tempimo jausmas ir bendras diskomfortas. Tariame STOP dehidratacijai! Kviečiame Jus pasinerti į hialurono rūgšties baseiną – tikrą atgaivą Jūsų odai!

Hialurono koncentrato įvedimas sonoforezės būdu pripildys Jūsų odą drėgme gilesniuose epidermio sluoksniuose. Net dvi aktyviai drėkinančios kaukės bus fantastiška atgaiva ištroškusiai odai ir užtikrins ilgalaikį poveikį. Barjerinės odos funkcijos sustiprės dėka akyvių ir veiksmingų ingredientų, o drėgmė lėčiau garuos iš jūsų odos, taip suteikdama Jums komfortą ir ilgalaikį pasitenkinimą. Jauna, lygi, standi oda yra tai, ko mes linkime savo Klientams!

Vandenį geriame kasdien, taip papildydami jo atsargas organizme bei aprūpindami odą drėgme. Deja, vien to nepakanka… Odai reikia padėti neprarasti drėgmės ir iš išorės. Atstačius drėgmę odoje procedūros metu, ją palaikyti Jums padės namų priežiūros produktai. Mūsų kosmetologė Miglė rekomenduoja Hialurono serumą, Hialuron Depot kaukę bei puikios Hydro Active linijos produktus odos priežiūrai. Produktus įsigyti galėsite pas mus, Inovatyvios Dermatologijos Centre, iš karto po procedūros.

Procedūros trukmė – 60 min.

Procedūros eiga:

  • Veido, kaklo bei dekolte nuvalymas ir paruošimas procedūrai.
  • Enziminis odos šveitimas.
  • Hialurono koncentrato įvedimas į gilesnius odos sluoksnius sonoforezės būdu.
  • Odos vandens depą pripildanti hialurono rūgšties kaukė. Šalina sausumą, šiurkštumą ir raukšles!
  • Alginatinė kaukė
  • Intensyvaus ir ilgalaikio poveikio drėkinančio veido kremo, praturtinto net kelių hialurono rūgšties formų ingredientais, bei kitomis intensyviai drėkinančiomis medžiagomis, užtepimas.
  • Apsaugai nuo saulės – SPF filtro užtepimas.
  • Kliento išlydėjimas.

Kainos

Drėgmės balansą atstatanti procedūra su hialurono rūgštimi 50 €
Daugiau kainų