Inovatyvios Dermatologijos Centre atliekame kūno ir veido odos stangrinimo, celiulito ir kūno apimties sumažinimo, limfodrenažo procedūras. Taip pat siūlome pasimėgauti įvairiomis SPA procedūromis: terapiniais bei japoniškais KOBIDO masažais, veido procedūromis su Noon kosmetika.

Kūno kontūravimo, kūno ir veido odos stangrinimui bei celiulito gydymui siūlome naujausią Alma Laser ACCENT PRIME sistemą, kuri jungia dvi skirtingas technologijas: ultragarsą (ULTRASPEED) ir radijo dažnio bangas (ACCENTUATE). Pirmoji procedūros dalis atliekama gydytojo, o antroji – paties įrenginio. Tai yra vienintelė technologija Lietuvoje, kai procedūros metu Jums uždedamas specialus antgalis ir visą darbą atlieka pats kontūravimo aparatas – Jums tereikia atsipalaiduoti ir ilsėtis.

Kaip veikia ultragarsas ir radijo dažnio bangos?

Ultragarso technologija leidžia paveikti tik riebalų ląsteles (lipocitus) ir nepažeisti aplinkinio audinio. Ultragarso bangų sukelta vibracija pažeidžia lipocitų membraną, todėl pro nedidelius tarpus, atsiradusius lipocitų sienelėje, iš jų išsiskiria medžiagos, ląstelė susitraukia ir apimtis sumažėja.

Tiesiogiai odai perduodama aukšto radijo dažnio bangų energija sukelia vandens molekulių judėjimą. Išsiskirianti šiluma stimuliuoja naujų kolageno skaidulų formavimąsi, o jau esančios skaidulos traukiasi. Oda tampa lygesnė ir stangresnė. Procedūros metu suintensyvėja kraujo ir limfos apytaka, vyksta limfodrenažas. Priklausomai nuo paciento odos problemos ir gydomos vietos, gydytojas gali keisti radijo dažnio bangos sklidimo gylį. Tai leidžia pasiekti geriausių gydymo ir estetinių rezultatų.