Mūsų oda atspindi ne tik gyvenimo tempą, būdą, žalingus įpročius, patirtus kasdienius stresus, sveikatos būklę, bet išduoda ir nepakankamą dėmesį jos priežiūrai. Gyvename tokiu laikmečiu, kuomet žmogaus išvaizdai ir veido odai teikiamas didžiulis dėmesys. Mokslininkai įrodė, kad asmenys, turintys sveiką, spindinčią ir jaunatviškai atrodančią veido odą, patys jaučiasi geriau, juos labiau mėgsta aplinkiniai, turi daugiau draugų ir labiau džiaugiasi gyvenimu.

Senėjimas – neišvengiamas procesas. Jau po 30 metų pradedame pastebėti pirmuosius veido ir kūno odos senėjimo požymius, pirmąsias mimikos raukšleles, o sulaukus 40-ties – senėjimas tampa jau akivaizdus: oda tampa sausesnė, ne tokia skaisti, mažėja elastingumas, atsiranda išsiplėtusių kapiliarų, pigmentinių dėmių ir raukšlių. Tinkama ir savalaikė odos priežiūra atitolina odos senėjimo požymius, pagerina žmogaus savijautą, savivertę ir sumažina baimę pasenti.

Inovatyvios Dermatologijos Centre mes atliekame įvairias estetines odos priežiūros procedūras, cheminį odos šveitimą, mezoterapiją, estetines grožio injekcijas botulino toksinu ir hialiurono užpildais bei taikome kombinuotas lazerines atjauninimo procedūras.

Inovatyvios Dermatologijos Centre procedūras atlieka patyrę ir aukščiausią kvalifikaciją turintys gydytojai dermatologai ir plastikos chirurgai. Mūsų centre gydytojas individualiai parenka tinkamiausią procedūrą ir sudaro odos priežiūros ilgalaikį planą.