Dėl amžiaus atsiradusių raukšlių mažinimui ir veido struktūros korekcijai naudojami hialurono rūgšties užpildai. Hialiurono rūgštis (HR) – tai angliavandenis, natūraliai randamas visame žmogaus kūne. Hialurono rūštis randama tiek išoriniame, tiek vidiniame odos sluoksnyje. Žmogaus organizme hialurono rūgštis jungiasi su vandeniu ir tampa klampia medžiaga, panašią į želę ar gelį.

Hialiurono rūgštis organizme atsakinga už vandens transportavimą bei paskirstymą audiniuose: tai idealus vandens tiekėjas, savotiškas drėgmės magnetas. Ši rūgštis sugeba atskirti audinius, kuriems drėgmės reikia mažiau (arba jos visai nereikia), o kuriems – jos reikia daugiau, ir laiku perskirsto šį balansą. HR atsakinga ir už drėgmės išlaikymą: hialurono rūgštis suriša vandenį tarpląstelinėje erdvėje, tuo pačiu padidindama audinių pasipriešinimą suspaudimui. Ši rūgštis yra plačiai naudojama odos priežiūros priemonėse, kaip drėkiklis.

Hialurono rūgštis išlaiko odą drėgną, jauną ir sveiką. Kolagenas išlaiko odą elastingą, o hialurono rūgštis maitina kolageną. Senstant hialurono rūgšties gamyba odoje lėtėja, todėl oda praranda elastingumą, suglemba, formuojasi raukšlės. Hialurono rūgšties injekcijomis galima koreguoti veido ovalą, lūpų tūrį ir formą, užpildyti susiformavusias raukšles aplink akis, lūpas, kaktoje ir kitose vietose. Injekcijoms naudojama laisva ir stabilizuota hialurono rūgštis. Stabilizuota hialurono rūgštis naudojama, kai norima užpildyti raukšles ir formuoti veido ovalą arba kitas struktūras. Kadangi hialurono rūgšties molekulės turi stiprių vandenį sulaikančių savybių, norint odai suteikti drėgmės ir elastingumo be siekiant ją išlyginti gali būti naudojami preparatai su laisva hialurono rūgštimi (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūrų metu).

Inovatyvios Dermatologijos Centre naudojame tik sertifikuotus ir kokybiškus užpildus, kuriuos gamina pasaulyje pripažintos laboratorijos Prancūzijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Konsultacijos metu prieš procedūrą gydytojas įvertins Jūsų odos būklę, senėjimo požymius, parinks tinkamiausią užpildą, išsamiai paaiškins procedūros eigą, galimą rezultatą ir atsakys į visus Jūsų klausimus.

Ko tikėtis?

Po procedūros oda gali šiek tiek parausti, patinti, injekcijų vietoje gali atsirasti nedidelės mėlynės. Visi šie simptomai per keletą dienų išnyksta. Dažniausiai procedūrą pacientai toleruoja gerai ir po jos gali grįžti prie įprastos veiklos. Specialiai ruoštis procedūrai nereikia. Procedūrą galima kartoti kas 6–12 mėnesių.

Kainos

Lūpų korekcija hialiurono rūgšties užpildais Juvéderm® SMILE (0.55 ml) 170 €
Fillmed Art Filler Lips Soft (1 ml) 240 €
Veido kontūro ir skruostų tūrio korekcija hialiurono rūgšties užpildais Filorga X-HA VOLUME ® (1,2 ml) 270 €
Veido kontūro ir skruostų tūrio korekcija hialiurono rūgšties užpildais Juvéderm® VOLIFT (1 ml) 280 €
Daugiau kainų