Tai kol kas pažangiausia automatizuota odos vėžio prevencijos bei ankstyvos diagnozės sistema.

Viso kūno odos skenavimas – tai geriausias būdas nustatyti apgamų bei darinių pakitimus, kurie gali būti ankstyvojo odos vėžio ar melanomos požymiai. Tradiciškai šis procesas yra pakankamai sudėtingas, ilgai trunkantis ir nepakankamai tikslus. Su FotoFinder Bodystudio ATBM viso kūno odos skenavimas atliekamas greitai ir tiksliai.

Kaip veikia FotoFinder Bodystudio ATBM sistema?

Lazerio pagalba yra nustatomas optimalus atstumas tarp paciento ir įrenginio. Pacientas yra nufotografuojamas automatiniu būdu iš keturių pusių nuo galvos iki pėdų. ATBM technologijos dėka sistema automatiškai sujungia visas nuotraukas ir pateikia bendrą vaizdą, taip vadinamą „kūno odos žemėlapį“. Šis „žemėlapis“ yra saugomas paciento kortelėje tolimesniam stebėjimo procesui. Gydytojas dermatologas įvertina bendrą vaizdą bei pažymi sistemoje įtartinus darinius tolimesniam jų tyrimui, gydymui bei stebėjimui. Vėliau, darant pakartotinį skenavimą, sistema automatiškai palygina dabartinę nuotrauką su ankstesne bei nustato naujus odos darinius ar buvusių darinių pakitimus.

FotoFinder Medicam 800HD

Ypač detaliam vieno ar kelių darinių ištyrimui gydytojas gali panaudoti FotoFinder Medicam 1000 dermatoskopą. Tai ypatingai didelės raiškos, Vokietijoje pagamintas, dermatoskopas, skirtas klinikinėms bei mikroskopinėms nuotraukoms, galintis kokybiškai išdidinti vaizdus nuo 20 iki 140 kartų.

Jei turite daugiau nei 50 apgamų, esate šviesios odos, greit nudegate odą saulėje ar vaikystėje esate stipriai nudegę odą iki raudonumo ir pūslių, giminėje yra sirgusių odos vėžiu ar melanoma, ir Jums yra virš 35 metų, Europos dermatologai rekomenduoja kartą į metus profilaktiškai pasitikrinti savo apgamus.

Jei pastebėjote ką nors įtartina, nedelskite ir geriau laiku kreipkitės į gydytoją dermatoonkologą.