Retas, bet pats pavojingiausias odos vėžys. Skirtingai nei kitomis odos vėžio formomis, melanoma gali susirgti bet kokio amžiaus žmogus.

Melanoma pasireiškia kaip netaisyklingos formos, netolygios rudos arba juodos spalvos dėmė arba rausvas mazgelis odoje. Ilgainiui dėmė keičiasi, didėja, formuojasi netaisyklingi jos kraštai, dėmė įgyja įvairių spalvų. Šis vėžys gali išplisti į vidaus organus, todėl jį būtina tuoj pat gydyti.

Kaip atrodo melanoma
Kaip atrodo melanoma

Ko tikėtis?

Konsultacijos metu gydytojas išklausys Jūsų skundus, nustatys odos vėžio rizikos veiksnius, įvertins odos fototipą, odos sugertą ultravioletinių spindulių kiekį ir odos pažeidimus. Visa Jūsų kūno oda bus atidžiai apžiūrėta, Jums bus atlikta dermatoskopija. Tai neinvazinis odos pigmentinių ir kraujagyslinių darinių tyrimas, kurio metu įvertinama odos morfologinė struktūra, pigmento ir kraujagyslių struktūra, odos tolygumas ir spalva. Tyrimas atliekamas greitai, jis nesukelia skausmo ir diskomforto, nereikalauja specialaus pasirengimo, nėra kontraindikacijų, tyrimą galima atlikti visiems žmonėms. Dermatoskopija padeda nustatyti gerybinius ir piktybinius odos pažeidimus, leidžia anksčiau diagnozuoti melanomą ir išvengti papildomų invazinių tyrimo metodų.

Kainos

Skaitmeninė dermatoskopija Fotofinder/Dynamify (vieno darinio) 20 €
Kiekvienas papildomas darinys 5 €
Viso kūno apgamų tyrimo žemėlapis FotoFinder®ATBM skenavimo sistema 95 €
Apgamo šalinimas elektrodisekacijos metodu veido srityje 35 – 50 €
Apgamo pašalinimas lazeriu veido srityje 55 – 100 €
Odos gerybinių ir piktybinių navikų operacinis gydymas 180 – 400 €
Daugiau kainų