Tai nauja ir labai pažangi technologija, skirta gydyti įvairias odos ligas: žvynelinę (psoriazę), baltmę (vitiligo), židininį nuplikimą (alopeciją) ir paprastąją kerpligę.

Lazeris skleidžia selektyvią ultravioletinių B spindulių (UVB) bangą (308 nm), kuri mažina odos uždegimą. Ši procedūra patogi tuo, kad lazeriu galima apšviesti tik pažeistą vietą. Dėl to jis tinka gydant pavienius nedidelius, bet sunkiai gyjančius odos bėrimus – dėmes arba plokšteles. (Fototerapija įprastai skiriama tik tada, kai išberta daugiau kaip 10–20 proc. kūno ploto.) Lazeris ypač efektyvus, kai reikia paveikti įprastais būdais neišgydomus žvynelinės bėrimus alkūnių arba kelių odoje ir gydant baltmę (kai norima išvengti aplinkinės odos patamsėjimo).

Gydymo lazeriu privalumai:

  • Gydoma tik bėrimo vieta, aplink ją esančios sveikos odos UV spinduliai neveikia
  • Galima naudoti intensyvesnį gydymo režimą, nes sveika oda neapšviečiama
  • Greitesnis efektas, todėl reikia mažiau procedūrų

Ko tikėtis?

Procedūros metu jausite šilumą. Po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi. Procedūros atliekamos 2–3 kartus per savaitę. Gydymo kursas gali trukti apie 7 savaites (nuo 15 iki 25 procedūrų). Gydymo režimas parenkamas atsižvelgiant į odos fototipą, amžių, bėrimų pobūdį ir kt.

Kaina

Viena aplikacija į židinį

Impulsų skaičius priklauso nuo gydomo ploto. Pilno gydymo trukmė bei gydymo seansų dažnis nustatomas konsultacijos metu.

4 €
Daugiau kainų