Visą rugpjūtį perkant 5 masažų kursą – 15 proc. nuolaida, 10 masažų kursą – 20 proc. nuolaida

Ilgos trukmės 60 min. pėdų masažas – viena maloniausių ir reikalingiausių kūno puoselėjimo ir sveikatinimo procedų. Derinant kelias technikas, vakarų ir rytų medicinos masažo sistemas išgaunamas optimalus variantas, siekiant atpalaiduoti ir sumažinti pėdose skausmo, sunkumo, nuovargio, sustingimo bei ‘‘degimo‘‘ pojūčius.

Pėdoms tenka milžiniškas krūvis, atlaikant viso kūno svorį, ilgai stovint ar einant ilgas distancijas. Dėvima nepatogi avalynė trikdo normalią pėdų kraujo apytaką. Raumenys, kaulai, sausgyslės, raiščiai žingsnio ir judesio metu nuolat įsitempę, ilgainiui nuo krūvio, neteisingos laikysenos, nepatogios padėties ar antsvorio pėdų kauliukai linkę iškrypti, sustingti, pėdos patinti ar net gali prasidėti sąnarių uždegimas ir skausmas.

Pėdų masažas ne veltui prilyginamas viso kūno masažui, nes jose yra biologiškai aktyvūs taškai, refleksinės zonos ir juostos bei visų organų projekcijos.

Ko tikėtis?

Masaže naudojami ir SPA elementai – specialaus losjono pagalba pėdos nuvalomos, dezinfekuojamos, šveitiklio ir pirštinių pagalba nusluoksniuojamos negyvos lqstelės. Pėdų ir blauzdų masaže naudojamas kremas drėkina, atgaivina pavargusias kojas, saugo nuo pėdų ir nagų grybelio, gerina kraujotaką, naikina nemalonų kvapą. Pėdų masažas pagal poreikį gali būti atliekamas vėsinančiu arba šildančiu kremu. Masažo metu naudojami ir akmenys.

Pėdų masažo ritualas užbaigiamas minkštinančio-drėkinančio kremo įmasažavimu ir žolelių arbatos gėrimu.

Kainos

60 minučių pėdų  masažas 40 €
Daugiau kainų