NOON Aesthetics priemonių dėka galima spręsti daugybę odos problemų – mažinti įvairių tipų raukšles, elastingumo praradimą, stangrumo stoką, netolygų odos reljefą ir spalvą, pigmentines dėmes, slopinti suaktyvėjusią seborėją, acne bei rozaciją.

Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje be šalutinių nepageidaujamų efektų, tokių kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir pan.

Tai pasiekiama dėl produktų sudėtyje esančios DermaShieldTM sistemos, padedančios išvengti nepageidaujamų šalutinių poveikių. Šios technologijos dėka NOON Aesthetics gamina dermatologinės kosmetikos priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. NOON Aesthetics – tai grožio inovacijos, padėsiančios atskleisti Jūsų unikalumą.

Intensyviai drėkinanti procedūra

Mūsų oda nuolat netenka drėgmės dėl natūralių, vidinių joje vykstančių procesų bei išorėje ją veikiančių veiksnių, tokių kaip sausas patalpų oras, šaltis lauke, saulės spinduliai, netinkamos ar neteisingai pasirinktos kosmetinės priemonės kasdieninėje odos priežiūroje ir kiti galimi veiksniai. Dėl šių aplinkybių atsiranda tokie nemalonūs pojūčiai kaip odos sausumas, tempimo, kartais net deginimo ar niežėjimo jausmas, oda gali tapti jautri ir sudirgusi. Odai nuolat reikia drėgmės.

Procedūros HydraCalming & Vit Complex metu Jūsų oda maudysis augalinių bei drėkinančių ekstraktų vonioje, kurie papildys ir atstatys taip reikalingas drėgmės atsargas, ji bus nuraminta, aprūpinta vitaminais bei antioksidantais, sumažės raukšlelės ir nemalonūs pojūčiai. Oda taps švytinti, skaisti, elastinga ir išpuoselėta.

Pirmosios procedūros metu Jums bus atlikta odos diagnostika, suteikta asmeninė odos priežiūros konsultacija ir rekomenduota odos priežiūra namuose. Visas reikiamas odos priežiūros priemones galėsite įsigyti vietoje.

Procedūros eiga:

  • Pasitikimo ritualas bei kūno atpalaidavimas.
  • Demakiažas moterims.
  • Veido, kaklo bei dekolte nuvalymas ir parengimas procedūrai.
  • Rūgštinis arba ultragarsinis odos šveitimas. Parenkamas individualiai pagal odos tipą bei būklę.
  • Intensyviai drėkinamojo koncentrato įvedimas į gilesnius odos sluoksnius elektroporacijos arba sonoforezės būdu, kurį pagal Jūsų odos poreikius parinks kosmetologė.
  • Atpalaiduojantis veido, kalklo ir dekolte masažas.
  • Intensyviai drėkinanti, vėsinanti kaukė.
  • Baigiamojo intensyviai drėkinančio veido kremo užtepimas.
  • Kliento išlydėjimas. Puodelis arbatos.
  • Procedūra rekomenduojama bet kurio amžiaus klientams. Procedūros trukmė 75 min

Kainos

Intensyviai drėkinanti procedūra su Noon kosmetika 110 €
Jauninanti, veido ovalą formuojanti procedūra su Noon kosmetika 135 €
Gaivinanti, valanti ir detoksikuojanti procedūra riebiai/porėtai odai 95 €
Daugiau kainų