Jei Jūsų oda yra praradusi sveiką spindesį, papilkėjusi, vargina pigmentinės dėmės, atspalvio nelygumai ar išsiplėtę kapiliarai – pats laikas ją atgaivinti ir pavaišinti vitaminų kokteiliu!

Vitaminų karalius vit. C –  reikalingas bet kokio tipo, būklės ir amžiaus odai. Tai stiprus antioksidantas, galingai kovojantis su laisvaisiais radikalais, skaistinantis odą, suteikiantis jai gyvybingumo, pasižymintis jauninančiomis savybėmis, skatinantis kolageno sintezę, stiprinantis kapiliarus, kovojantis su spuogais, mažinantis pigmentines dėmes, po aknės likusią pigmentaciją ir visapusiškai gražinantis odą. Natūraliai žmogaus organizmas vitamino C nesintetina, todėl papildyti jo atsargas būtina tinkamai subalansuotos mitybos ir kosmetikos dėka.

Kofermentas Q10 – tai riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje bei atsakingas už energijos pernešimą. Šio kofermento ima trūkti pervargus, patiriant stresą, intensyviai sportuojant, metant svorį, taip pat su amžiumi. Oda apie tai prabyla greitesniu senėjimu, raukšlėmis, papilkėjimu, pigmentacijos ir regeneracijos sutrikimais.

Kofeinas – tai ne tik puodelis kvepiančios kavos! Tai nuostabus energizuojantis, patinimus drenuojantis, mikrocirkuliaciją ir gyvybingumą skatinantis elementas kosmetikoje.

Šių nuostabių pagrindinių ingredientų dėka Jūsų oda vėl spindės, ilgai išliks jaunatviška, lygi ir skaisti.

Geriausiam rezultatui pasiekti, Kliento odos priežiūrai namuose, mūsų kosmetologė Miglė rekomenduoja Vitamin Flash serumą ir Vitamin Depot kaukę. Produktus įsigyti galėsite pas mus, Inovatyvios Dermatologijos Centre, iš karto po procedūros.

Procedūros trukmė – 60 min.

Procedūros eiga:

  • Veido, kaklo bei dekolte nuvalymas ir paruošimas procedūrai.
  • Migdolinės rūgšties arba enziminis odos šveitimas (parenkama individualiai pagal kliento odos tipą bei būklę).
  • Vitaminų koncentrato įvedimas į gilesnius odos sluoksnius sonoforezės būdu.
  • Intensyviai drėkinanti, energizuojanti bei skaistinanti kaukė.
  • Magic 8 masažas.
  • Pabaigai – skaistinamojo veido kremo užtepimas.
  • Apsauga nuo saulės – SPF filtro užtepimas.
  • Kliento išlydėjimas.

Kainos

Skaistinanti veido procedūra su vitaminu C ir kofermentu Q10 80 €
Daugiau kainų