Inovatyvios Dermatologijos Centre abliacinį MedArt® frakcinį CO2 lazerį naudojame odos paviršiaus atjauninimui, kai reikia naikinti odos nelygumus, randelius, pigmentaciją, išsiplėtusias poras, smulkias ir gilesnes raukšles. Atjauninti galima bet kurios kūno vietos odą (aplink akis ir burną, veidą, kaklą, krūtinę, plaštakų išorę ir kt.).

Naudojant MedArt® frakcinį CO2 lazerį viršutiniame odos sluoksnyje (epidermyje) ir gilesniame odos sluoksnyje (dermoje) formuojami ploni stulpeliai. Oda mikroskopiniu būdu „sušaudoma“, tačiau tarpeliai lieka nepažeisti. Ši technika užtikrina greitesnį gijimo procesą ir leidžia išvengti daugelio nepageidaujamų reakcijų po procedūros. Frakciniu lazeriu „sušaudytoje“ vietoje formuojasi naujos ląstelės, oda gyja ir tampa stangresnė, lygesnė, švytinti ir jaunesnė.

Ko tikėtis?

Procedūros metu pacientai jaučia deginimą arba dilgčiojimą. Gydytoje vietoje oda parausta, gerokai patinsta, o po kelių dienų pradeda pleiskanoti ir luptis. Po procedūros odą būtina gausiai drėkinti, saugoti nuo ultravioletinių spindulių ir tepti apsauginiu kremu nuo saulės (SPF 50+). Konsultacijos metu gausite išsamios informacijos apie odos priežiūrą. Į įprastą gyvenimo ritmą žmonės dažniausiai gali sugrįžti jau po savaitės.

Kainos

Smakras 230 – 300 €
Dekolte 550 – 700 €
Veidas 600 – 750 €
Kaklas 400 – 500 €
Daugiau kainų