Nepageidaujamų plaukų šalinimas aktualus ir vyrams, ir moterims. Plaukai šalinami estetiniais sumetimais ir dėl to, kad jie įauga į odą. Skutant arba depiliuojant plaukus neretai jie pradeda įauginėti, susidaro pūlinukai, žaizdelės arba šašeliai, kuriems sugijus lieka tamsios dėmės arba randai. Vienintelis šios problemos sprendimo būdas – plaukų šalinimas šviesa (fotoepiliacija).

Inovatyvios dermatologijos centre plaukus šaliname naujausiu ir vieninteliu Baltijos šalyse Soprano ICE PLATINUM lazeriu. Jis leidžia greitai ir be skausmo šalinti plaukus įvairiose kūno srityse: ant sprando, kaklo, nosyje, ausų landose, antakiuose, ant veido, krūtinės, nugaros, rankų, kojų ir bikini zonoje.

Šis lazeris unikalus, nes sujungia trijų lazerio spindulių energiją (755 nm, 810 nm, 1064 nm). Dėl to mūsų naudojama įranga leidžia pasiekti ir paveikti įvairiame gylyje esančias skirtingas plauko folikulo struktūras. Efektyviai šalinami ir tamsūs, ir šviesūs plaukai. Lazeris Soprano ICE PLATINUM leidžia šalinti plaukus visus metus, net ir saulėtą sezoną. Jame integruota unikali Super Hair Removal sistema ir naujausios technologijos, dėl to šalinant didelius plaukuotos odos plotus (ant kojų arba nugaros) sutrumpėja procedūros laikas, o specialus antgalis leidžia kruopščiai pašalinti plaukus ir sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, antakiuose ir ausų landose.

Ko tikėtis?

Procedūra neskausminga, o specialus šaldantis antgalis maloniai vėsina gydomą vietą. Prieš procedūrą plaukai tos pačios dienos ryte turi būti nuskusti arba nukirpti trimeriu. Maksimalaus efekto pasiekiama po 4–6 procedūrų. Jos kartojamos kas 4 savaites. Po procedūros galima iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Kainos

Plaukų šalinimas abiejų dilbių srityse 75 €
Plaukų šalinimas abiejų blauzdų srityse 95 €
Plaukų šalinimas abiejų šlaunų srityse 130 €
Plaukų šalinimas „bikini“ srityje 80 €
Plaukų šalinimas pažastų srityje 60 €
Daugiau kainų