Veido raudonis ir išsiplėtę kapiliarai – viena dažniausių odos problemų, varginanti ne tik moteris, bet ir vyrus. Neretai taip pasireiškia pirmieji rožinės (lot. rosacea) požymiai. Kapiliarų išsiplėtimui įtakos turi ne tik paveldimumas ir genetika, bet ir gyvenimo būdas, gausūs saulės spinduliai, mityba, gretutinės ligos, emocijos. Nors egzistuoja ne vienas rožinės gydymo būdas (tepamieji arba geriamieji vaistai, cheminis veido šveitimas), kartais vienintelis efektyvus metodas – išsiplėtusius kapiliarus arba raudonį šalinti lazeriu.

Mūsų klinikoje skruostų raudonis ir išsiplėtę kapiliarai šalinami moderniu HARMONY XL PRO lazeriu. Naujausia, aplinkinių audinių beveik nežalojanti HARMONY XL PRO Dye-VL technologija užtikrina saugų, neskausmingą ir efektyvų išsiplėtusių kraujagyslių ir raudonio gydymą. Procedūros metu išskiriamą energiją sugeria kraujagyslėse esantis oksihemoglobinas, dėl to kraujagyslės sulimpa ir išnyksta. Lazeriu šaliname ir kitus odos kraujagyslių darinius: vyšnines angiomas, hemangiomas, išsiplėtusius kojų kapiliarus, „vyno dėmes“ (angl. port wine).

Ko tikėtis?

Procedūros metu pacientai kartais jaučia silpną deginantį skausmą. Gydyta oda kelias dienas po procedūros gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi. Nepaisant to, pacientai procedūrą toleruoja gerai, po jos žmonės gali iš karto grįžti prie įprastų dienos darbų. Maksimalaus efekto pasiekiama po 1–6 procedūrų. Jos kartojamos kas 3–4 savaites. Tarp procedūrų ir po jų odą būtina ilgą laiką tepti kremu, saugančiu nuo ultravioletinių saulės spindulių (SPF 50+).

Kainos

Veido raudonio korekcija 160 – 300 €
Nosies raudonio korekcija 120 – 180 €
Išsiplėtusių veido kapiliarų (teleangiektazijų) šalinimas skruostų srityje 80 – 180 €
Išsiplėtusių kojų kapiliarų šalinimas blauzdų srityje 120 – 190 €
Daugiau kainų