Oda – žmogaus sveikatos ir vidinės būsenos atspindys. Stresas, įtampa, nuovargis, beprotiškas gyvenimo tempas bei vidiniai žmogaus išgyvenimai pirmiausiai pastebimi odoje. Masažai – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Istorija liudija, kad jau senovės egiptiečiai užsiminė apie masažo naudą, o pirmieji pripažino jo gydomąją reikšmę kinai – 3000 m. pr. Kr. Kaip jėgų atstatymo, atpalaidavimo ir gydymo būdai buvo rekomenduojami jau nuo romėnų ir graikų laikų. Ne tik tuometiniai gydytojai, bet ir filosofai rekomenduodavo masažą kaip atstatančią ir stiprinančią priemonę po mūšio, taip pat kūno bei proto sveikatai palaikyti.

Remdamiesi holistiniu žmogaus sveikatos požiūriu, gilesnėmis ligos priežastimis ir ieškodami geriausių odos ligų gydymo ir žmogaus jėgas atstatančių sprendimų, Inovatyvios Dermatologijos Centre pradedame gydomuosius masažus. Mūsų centre atliekami masažai skirti sveikatinimui, streso mažinimui, raumenų atpalaidavimui, jėgų atgavimui, limfodrenažui bei organizmo atjauninimui. Kvalifikuota masažo specialistė sisteminiais arba laisvais minkštų kūno dalių spaudimais, trynimais, tempimais, žnaibymais ar vibracija atliks terapinį viso kūno ar atskirų kūno dalių masažą. Klasikinio terapinio masažo metu masažuojama kaklo, pečių juostos, nugaros, stuburo, juosmens kryžkaulio sritys, taip pat apatinės galūnės. Priklausomai nuo kliento būklės, nusiskundimų, masažuotojo įvertinimo, pritaikoma masažo technika, būdai, intensyvumas bei masažo kurso programa. Masažui naudojami įvairūs aliejai, masažiniai kremai.

Terapinio masažo poveikis

Tinkamai atliekamas masažas padeda atpalaiduoti nuo streso įtemptus raumenis, sumažina spazmus, ilgainiui panaikina nugaros bei galvos skausmus. Iš organizmo greičiau pasišalina medžiagų skilimo produktai, toksinai, oda ir raumenys geriau aprūpinami krauju. Įrodyta, kad masažas teigiamai veikia visus odos sluoksnius. Masažuojant mechaniškai pašalinamas ant odos esantis nereikalingas apmirusiojo epidermio kiekis, prakaito ir riebalų sekreto likučiai. Būtent dėl to pagerėja odos kvėpavimas, išsiplečia kapiliarai, pakyla odos temperatūra, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Terapinio masažo metu suaktyvinamos visos cheminės odos reakcijos, pagreitėja audinių oksidacija, difuzija ir medžiagų apykaita audiniuose, pagerėja odos elastingumas, pagražėja odos spalva, be to oda tampa atsparesnė išorės veiksniams. Masažuojant suminkštėja odos randai, sąaugos po operacijų. Masažo kursas stipriai paveikia medžiagų apykaitą, bei suaktyvina vandens, druskų pasišalinimą iš organizmo. Taigi masažas netiesiogiai veikia poodinio riebalinio sluoksnio sumažėjimą. Masažas rekomenduojamas sergant plaukuotosios galvos dalies seborėja, psoriaze, neurodermitu, medžiagų apykaitos sutrikimais (nutukimu, diabetu, podagra).

Viso kūno masažas šalina įtampą bei stresą, stiprina organizmo imuninę sistemą ir gerina miegą, todėl yapč tinka žmonėms, kurie skundžiasi chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais ar nervingumu. Reguliariai atliekant viso kūno ar atkirų jos dalių masažus, atsiranda atsparumas stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami laimės hormonai – endorfinai, kurie turi antistresinį mums poveikį. Po masažo žmogus jaučiasi žvalesnis, labiau atsiplaidavęs, pakilesnės nuotaikos ir geresnės savijautos. Masažų pagalba galima atkurti sąnarių judrumą, atstatyti organizmo funkcijas po traumų, lūžių ar sutrenkimų. Masažas pašalina iš sąnarių nereikalingą druskų kiekį ir atitolina uždegiminius procesus.

Gydomieji masažai rekomenduojami:

 • patiriantiems nuolatinę įtampą, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms;
 • profilaktiškai ar esant raumenų ir sąnarių sąstingiui;
 • sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis;
 • sergant vidaus ligomis, kvėpavimo sistemos, virškinimo organų, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis;
 • po operacijų, taip pat įvairių ligų profilaktikai.

Masažo atlikti nerekomenduojama:

 • esant pūlingoms odos ligoms, uždegiminės odos ligos paūmėjimu, gausiai nubertiems;
 • esant alergijai, hemoraginiams ar kitiems išbėrimams;
 • sergant įvairiomis odos grybelinėmis, virusinės ar bakterinės infekcijos ligomis;
 • pakilus kūno temperatūrai, esant ūmiems vidaus organų uždegimams;
 • hipertoninės ar hipotoninės krizės atveju;
 • esant venų arba arterijų uždegimui, trombozei, periferinių kraujagyslių aterosklerozei, varikoziniam venų išsiplėtimui;
 • esant limfinių liaukų, limfagyslių uždegimams;
 • sergant onkologinėmis ligomis;
 • turintiems polinkį į stiprias kraujosruvas (mėlynės);
 • moterims mėnesinių, nėštumo bei maitinimo metu.

Ko tikėtis?

Masažo trukmė (įskaitant pasiruošimą) 30 – 90 minučių priklausomai nuo masažo lokalizacijos ar rūšies. Galima pasirinkti masažo stiprumą. Geriausiam rezultatui pasiekti, rekomenduojame 5 – 10 masažų kursą. Įsigijus paslaugas, jos galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos.

Mūsų masažas –  vienas patikimiausių būdų per valandą atstatyti jėgas ir atsikratyti savo rūpesčių.

Kainos

Pečių juostos terapinis masažas N_ 1x (30 min.) 25 €
Nugaros terapinis masažas N_1x (30 min.) 30 €
Nugaros terapinis masažas N_1x (45 min.) 35 €
Nugaros terapinis masažas N_1x (60 min.) 40 €
Viso kūno terapinis masažas N_1x (60 min.) 45 €
Viso kūno terapinis masažas N_1x (90 min.) 55 €
Viso kūno terapinis masažas N_1x (120 min.) 65 €
Kojų terapinis masažas N_1x (60 min.) 45 €
Pėdų terapinis masažas N_1x (30 min.) 30 €
Ypatingasis pėdų masažas N_1 x (60 min.) 45 €
Rankų terapinis masažas N_1x (30 min.) 30 €
Veido/galvos/pilvo/krūtinės terapinis masažas N_1x (20 min.) 25 €
Limfodrenažinis kūno masažas „Baltoji upė“ N1 70 €
Gydomasis Veido Limfos drenažas N_(30 min.) 30 €
Daugiau kainų