Naudodami unikalią, Lietuvoje dar niekur nesiūlomą technologiją, atliekame įvairių kūno sričių kontūravimo ir apimčių mažinimo procedūras: pilvo, liemens, šlaunų, sėdmenų, kaklo, rankų ir pagurklio srityse.

Klinikoje naudojama sistema Alma Laser ACCENT PRIME lyginant su kitomis kūno kontūravimo technologijomis yra efektyvesnė, nes procedūros trumpesnės, o rezultatų pasiekiama greičiau ir jie ilgiau išlieka.

Gydant Alma Laser ACCENT PRIME, siūlome jums kombinuotą procedūrą, kuri susideda iš dviejų dalių: gydymas ultragarsu ir gydymas radijo dažnio bangomis. Pirmąją procedūros dalį atlieka gydytojas, o antrojoje dalyje viskuo pasirūpina pats aparatas. Tai yra vienintelė technologija Lietuvoje, kuri leidžia jums mėgautis maloniu masažu, o jo metu jūs ilsitės ir lieknėjate!

Bendra procedūros trukmė yra apie 1 val., o jos metu veikiamas unikaliai didelis odos plotas.

Ko tikėtis?

Procedūra neskausminga, pacientai ją puikiai toleruoja. Žmogus junta šilumą ir malonų masažą. Procedūros trukmė priklauso nuo gydomo ploto ir zonos. Vienai zonai (pavyzdžiui, pilvo sričiai) skirta procedūra trunka apie vieną valandą: pirmos 20 minučių ultragarsui, likusios – radijo bangų dažniui. Po kūno kontūravimo procedūros galima iš karto grįžti prie kasdienių darbų. Specialiai pasirengti procedūrai nereikia. Po procedūros rekomenduojama gerti kuo daugiau vandens. Jau po pirmos procedūros oda tampa lygesnė. Procedūrų skaičius kiekvienam asmeniui labai individualus, priklauso nuo žmogaus turimos problemos ir vietos. Maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojame atlikti 6–8 procedūras. Jos kartojamos kas 10–14 dienų. Po procedūros kurso, rekomenduojama periodiškai atlikti palaikomąją procedūrą, kad palaikyti norimą rezultatą.

Kainos

Veido apatinė dalis (pagurklis) 75 €
Kaklas 75 €
Žąstai 75 €
Plaštakų oda 75 €
Pilvas 75 – 150 €
Pilvo šonai 75 – 150 €
Nugara 75 €
Sėdmenys 75 – 150 €
Šlaunų vidinė pusė 75 €
Šlaunų išorinė pusė 75 – 150 €
Kojų keliai 75 €