Dėl ultravioletinių spindulių veikimo ir amžinių pokyčių veidos odos elsatingumas ir stangrumas sumažėja, oda suglemba, paryškėja raukšlės.

Veido odos stangrinimui ir veido kontūro atstatymui naudojame Alma Laser ACCENT PRIME sistemą. Procedūros metu veido oda veikiama aukšto dažnio radijo bangomis. Jų sukurtos energijos išsiskiriama šiluma stimuliuoja naujų kolageno skaidulų formavimąsi, o jau esančios skaidulos traukiasi. Oda tampa stangresnė, lygesnė ir elastingesnė.

Ko tikėtis?

Procedūra neskausminga, pacientai ją puikiai toleruoja. Žmogus junta šilumą ir malonų masažą. Procedūra trunka 20-30 minučių. Po procedūros galima iš karto grįžti prie kasdienių darbų. Specialiai pasirengti procedūrai nereikia. Po procedūros rekomenduojama gerti kuo daugiau vandens. Jau po pirmos procedūros veido oda tampa lygesnė ir stangresnė. Procedūrų skaičius kiekvienam asmeniui labai individualus, priklauso nuo problemos ir vietos. Maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojame atlikti 6–8 procedūras. Jos kartojamos kas 10–14 dienų. Po procedūros kurso, rekomenduojama periodiškai atlikti palaikomąją procedūrą, kad palaikyti norimą rezultatą.

Kainos

Veido apatinė dalis 95 €
Pasmakrė (pagurklis) 95 €
Kaklas 110 – 180 €
Daugiau kainų